۵ جمله جنجالی و بدموقع مهدی طارمی/ لب فرو بند که خاموشی به!

مهدی طارمی یکی از بهتری بازیکنان ایران هست و سحر قریشی هم یکی از برترین بازیگران زن در سینمای کشور ایران هست . مهدی طارمی فوتبالیست سرشناس کشور متولد 27 تیرماه سال 1371 و اهل بوشهر است . به گزارش تالاب سحر قریشی در خصوص شایعه ازدواجش با یک فوتبالیست گفت: این بار قرار هست با چه کسی ازدواج کنم؟ حسین هدایتی هم همانگونه که پیش تر گفته بود پول یک خودروی سانتافه را به طارمی هدیه داد. کامنت حسین ماهینی نیز این شایعه را قوت بخشید. شایعه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست جنجالی ترین شایعه در مورد این بازیگر بود که توسط این دو نفر تکذیب شد .در حال حاضر مهمترین حرف و حدیثی که از سحر قریشی در فضای مجشازی دهان به دهان می چرخد رابطه سحر قریشی با امیر تتلو خواننده جنجالی است. چند وقت پیش فیلم لو رفته از سحر قریشی در فرودگاه قطر این شایعه را به وجود آورد که این دو با هم ازدواج کرده اند که این خبر تا به حال تایید نشده است.

سحر قریشی از بازیگران خانم ایرانی است که حواشی های بسیاری را در کارنامه ی خود به ثبت رسانده است. بله؛ این دو سلبریتی شناخته شده برای مدتی در یک رابطه ی عاطفی قرار داشته اند که با انتشار عکس های خصوصی شان و بالا گرفتن حواشی ها و شایعه ها، این رابطه به پایان رسید. در سال ۹۶ عکس هایی از مهدی طارمی و سحر قریشی پخش شد که با توجه به محتوای آن ها، صمیمیت رابطه آن دو نفر، کاملا قابل مشاهده بود. مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در دل اردوی اتریش تیم ملی با یک توئیت عاشقانه حسابی خبرساز شد.پس از آن که توئیت عاشقانه مهدی طارمی و پاسخ حسین ماهینی منتهی به ایجاد شایعه ازدواج مهاجم پرسپولیس شد مهدی طارمی در توئیت دیگری به این شایعه پاسخ داد و از ماهینی گلایه کرد. خبرنگار روزنامه O JOGO همچنین گفتگوی کوتاهی با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در مورد طارمی داشته است. مهدی طارمی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کارلوس کی روش دعوت شد. البته صبح امروز خبر عجیبی در شبکه هاي اجتماعی دست به دست شد که در نوع خود جالب توجه بود. خبری عجیب در شهر پیچید و به نوع خود جالب بود.

به مهدی طارمی ربط دادند. پس از انتشار این فیلم کوتاه، خبر خریداری مهدی طارمی توسط باشگاه قطری و قرارداد بستن این بازیکن به مدت یک سال با این تیم، منتشر گردید و سندی شد بر صحت فیلم لو رفته از این دو چهره ی ذکر شده. او در زمان حضور در باشگاه پرسپولیس دو بار در فصل های ۹۵-۱۳۹۴ و ۹۶-۱۳۹۵ آقای گل لیگ برتر ایران شد ، طارمی سابقه بازی در باشگاه های الغرافه قطر و ریو آوه را هم دارد. مهدی طارمی برای باشگاه پورتو در لیگ برتر پرتغال و تیم ملی ایران بازی میکند. مهدی طارمی که این روزها در اوج دوران فوتبالیاش قرار دارد و به واسطه عملکرد فوقالعاده اش در ترکیب تیم پورتوی پرتغال مورد توجه رسانههاست، در صدر اخبار قرار گرفته و گفته می شود که قرار است به زندگی مجردی خود پایان دهد. فقط این را بگویم که کاربران شبکه هاي اجتماعی از این حرف ها عمده میزنند.وی افزود: ازداوجم رابا آقای فوتبالیست نه تایید میکنم و نه تکذیب, چون نمیخواهم با تکذیب کردن این موضوع وادار به گفت و گو شوم . همچنین این فوتبالیست محبوب در سال ۹۹ ذکر کرد که با خانم دیگری در رابطه است و پرونده ی شایعه ی ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی، برای همیشه بسته شد.

از شوخیهای مجازی گرفته تا همان رابطه. سحر قریشی بازیگر ایرانی چندی پیشی عکسی از خود در کنار مردی منتشر کرد که شائبه های رابطه جدیدش قوت گرفت. به گزارش شمانیوز به نقل از مجله خبری دانستن : سحر قریشی و مهدی طارمی با هم ازدواج نموده اند در اینستاگرام چند روز است عکس های این دو ستاره را در کنار هم می بینیم داستان ازدواج سحر قریشی با این فوتبالیست جوان چه می باشد آیا واقعیت دارد یا همه شایعه می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مراسم ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید. این شایعه ها همواره پیرامون ستاره فوتبال ایران دیده می شود و هر روز یک گزینه برای مهدی طارمی بعنوان همسر معرفی می شود که البته داغ ترین آنها سحر قریشی بود که تصاویر و فیلم های مشترک آنها در چند سال گذشته این شایعه را بسیار تقویت کرده بود اما در نهایت سحر قریشی به سمت امیر تتلو رفت تا این داستان به پایان برسد اما این که در عالم واقعیت باید آن را کلا فراموش کنیم یا نه را زمان ثابت خواهد کرد اگر چه دیگر بعید است که شاهد ازدواج این دو نفر باشیم .

If you have any inquiries concerning where and the best ways to use مهدی طارمی (omigo.ir), you can call us at our own web site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *