فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه

او در زمان حضور در باشگاه پرسپولیس دو بار در فصل های ۹۵-۱۳۹۴ و ۹۶-۱۳۹۵ آقای گل لیگ برتر ایران شد ، طارمی سابقه بازی در باشگاه های الغرافه قطر و ریو آوه را هم دارد. ستاره ایرانی ریو آوه پرتغال تصریح کرد: چنین رابطه و اتفافاتی در زندگی مردم وجود دارد، نه فقط شخص من. این شبیهسازی نبود و برخورد وجود داشت. او در آن بازی دیدنی گلی نزد، امّا بهعنوان یک بازیکن تعویضی نقش موثّری در گل اوّل داشت و با پاس حسابشدهٔ او محمّد نوری گل اوّل و مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند.وی در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ و در حضور بیش از ۱۰۰۰۰۰ هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با بهثمررساندن تک گل بازی از روی نقطهٔ پنالتی با یک ضربهٔ چیپ مقابل النصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۵ و خوشحالی خاصاش پس از گل، به یک قهرمان در بین تماشاگران پرسپولس بدل شد.او ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد. او در جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان یکی از مهره های اصلی تیم ملی ایران به میدان رفت و در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کارلوس کیروش دعوت شد.

مهدی طارمی این روز ها به همراه تیم ملی فوتبال در اردوی اتریش حضور دارد و فردا با تیم ملی به مصاف پاناما میرود.اما سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون به خبر ازدواج با یک فوتبالیست واکنش نشان داد. مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در دل اردوی اتریش تیم ملی با یک توئیت عاشقانه حسابی خبرساز شد.پس از آن که توئیت عاشقانه مهدی طارمی و پاسخ حسین ماهینی منتهی به ایجاد شایعه ازدواج مهاجم پرسپولیس شد مهدی طارمی در توئیت دیگری به این شایعه پاسخ داد و از ماهینی گلایه کرد. وی همچنین در سال ۱۳۹۴ به عنوان بازیکن سال فوتبال ایران نیز انتخاب شده و نخستین بازی ملی خود را در یک بازی دوستانه در برابر ازبکستان در سال ۱۳۹۴ انجام داد.او در سومین بازی ملی خود پایش به گلزنی باز شد و در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ دو بار برابر گوام گلزنی کرد ،طارمی در چهارمین بازی ملی خود نیز درخشان ظاهر شد و در پیروزی سه بر صفر مقابل هند، با سماجت خود یک پاس گل موفق برای آندرانیک تیموریان ساخت و گل سوم را نیز به ثمر رساند.

داستان عاشقانه این دو زوج هم با تمام بی معرفتی ها به پایان رسید و مهدی طارمی با اقدام عجیب خود تیر خلاص را به این رابطه زد. فقط این را بگویم که کاربران شبکه هاي اجتماعی از این حرف ها عمده میزنند.وی افزود: ازداوجم رابا آقای فوتبالیست نه تایید میکنم و نه تکذیب, چون نمیخواهم با تکذیب کردن این موضوع وادار به گفت و گو شوم . به گزارش شمانیوز به نقل از مجله خبری دانستن : سحر قریشی و مهدی طارمی با هم ازدواج نموده اند در اینستاگرام چند روز است عکس های این دو ستاره را در کنار هم می بینیم داستان ازدواج سحر قریشی با این فوتبالیست جوان چه می باشد آیا واقعیت دارد یا همه شایعه می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مراسم ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید. بعد از فاجعه مارک ویلموتس و در ادامه از دست دادن شانس میزبانی چهار بازی پایانی مرحله اول مقدماتی، نیاز به کسب پیروزی های متوالی داشتیم و تعویق چند باره مسابقات و البته شرایط نامطلوب اعزام باعث شده بود کابوسی مکرر در مورد غیبت ستاره های طراز اول خود در قطر 2022، مهمان ناخوانده و طولانی مدت ما باشد.

پس از انتشار این فیلم کوتاه، خبر خریداری مهدی طارمی توسط باشگاه قطری و قرارداد بستن این بازیکن به مدت یک سال با این تیم، منتشر گردید و سندی شد بر صحت فیلم لو رفته از این دو چهره ی ذکر شده. موضوع از این قرار هست که اسم سحر قریشی به عنوان فردی برده میشودکه قرار هست با یک بازیکن مشهور ازدواج کند. این بازیگر نوشت: «زخمهای امروزمان جواب لطفهایی است که چشم بسته به دیگران کردیم… بیشتر بخوانید: افشاگری بازیگر لبنانی درباره فساد در خانه کارگردان ایرانی! برای اطلاع از صحت و سقم این موضوع با این بازیگر سینمای کشورمان ارتباط گرفتیم. وی با تلاش های فراوان توانست از سال ۱۳۸۹، و از سن ۱۸ سالگی به طور رسمی وارد تیم فوتبال شاهین بوشهر شود. و در اون تیم فراوان عالی بازی کرد علی دایی سپس از تماشای تیم ایران کم سن و پیکان در اون تاریخ سرمربی تیم پرسپولیس بود پودر در سال ۹۴ در فروردین ماه با تک گلی که به تیم النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا زد محبوب تمام پرسپولیسی ها شد او ۱۱۲ بازی برای پرسپولیس انجام داده و ۵۵ گل گل به ثمر رسانده است ست و عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه را از اون خود کرده است.

Should you have almost any issues with regards to where by and also how you can work with بیو گرافی مهدی طارمی (https://medad.io/), you can call us on our own web site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *