بیوگرافی و عکسهای “مهدی طارمی”

مهدی طارمی توانست در دومین بازی اش برای این تیم و در اولین حضورش به عنوان بازیکن فیکس، سه گل به ثمر برساند و عنوان بهترین بازیکن زمین و همچنین نمره ۱۰ از ۱۰ از نگاه هواسکورد را کسب نماید و به عنوان بهترین بازیکن هفته پرتغال معرفی شد کاروالیال، سرمربی ریو آوه تیمی که مهدی طارمی برای آن سه گل به ثمر رساند میگوید او و کارلوس کیروش نقش مهمی در انتقال طارمی به این باشگاه پرتغالی داشتهاند. وی در نظرسنجی برنامه نود که در آن بیش از دو میلیون نفر شرکت کردند به عنوان بهترین بازیکن شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۴-۹۵ انتخاب شد. برادر بزرگتر او محمد است که وی نیز بازیکن فوتبال است و در حال حاضر عضو تیم ایرانجوان بوشهر است. مهدی طارمیدر حال حاضر مجرد است اما در زمان فعالیت وی در کشور قطر رسانه های قطری در شبکه های اجتماعی فیلمی مخفی که گفته می شود مهدی طارمی و همسرش در یکی از مراکز تجاری کشور قطر می باشند منتشر دادند ، اینگونه بود که خبر رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی که قبلا بارها تکذیب شده بود باز هم قوت گرفت این فیلم بخاطر اینکه از دور فیلمبرداری شده کیفیت زیادی برای تایید موضوع ندارد اما دیدن حرکات و رفتار آشنا در فیلم می تواند شما رو به نتیجه واقعی برساند در 17 آبان 96 بود که طارمی یک متن عاشقانه منتشر داد حسین ماهینی هی تیمی وی با لهجه بوشهری زیر متن طارمی نوشت : سی خاطرِ دومادمون عروس دوس میداریم …

شرایط مهدی طارمی اما ماههاست که با آن زمان فرق کرده است. این کاریکاتور علاوه بر اینکه درخواست طارمی برای جدایی از پورتو را سوژه کرده بلکه با لحن عجیبی به نحوه پنالتی گرفتن مهاجم ایرانی پورتو کنایه زده است. پایگاه خبری فوتبالی- روز گذشته در برنامه تفسیر مسابقات تنیس مادرید یکی از مفسران برای تحلیل خود در این مسابقات از نام مهدی طارمی استفاده کرد و جنجال به پا شد. بنابراین مهدی طارمی یکی از پرافتخارترین های فوتبال کشورمان خواهد بود قبل از این از جمله باشگاه های خواهان مهدی طارمی بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون بودند که او حضور در تیم آبیپوش پورتو که سال آینده نیز در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت را به سایر باشگاهها ترجیح داد تا فصل جدیدی از دوران بازی خود را آغاز کند. من هم مانند همه بوشهری ها از زمین های خاکی، فوتبالم را شروع کردم و چون بوشهر تیم های زیادی ندارد واقعا باید خیلی تلاش کنی تا به این تیم ها راه پیدا کنی. دنیای سلبریتی ها با تمام پستی ها و بلندی های آن ها میان دوربین قرار دارد و آنان باید بدانند که چه اقدامی انجام می دهند.

مهدی طارمی شهریور ماه سال 99 به پورتو پرتغال پیوست که به گفته ی بسیاری این یک انتقال بزرگ در تاریخ فوتبال ایران در میان لژیونرهاست . این خبرنگار آمریکایی در ادامه یک مقایسه میان طارمی و فان پرسی کرد که این ستاره هلندی در سن 30 سالگی راهی منچستر یونایتد شد و گفت: رابین فان پرسی در همان سنی طارمی بود که به منچستریونایتد پیوست. ● فیلم مورد علاقه : مثل همان بازیگر است. او با رفتن به ترکیه و بازگشت عجیبش و البته چند حاشیه خیلی معروف، نشان داده از پتانسیل بالایی برای ماندگاری در خاطره ها برخوردار است! آقای گل نیم فصل لیگ برتر با دو گلی که به ثمر رساند، چهره ویژه دیدار با راه آهن بود، البته بیشتر از همه چیز نوع شادی گلش برای کسانی که حرکات او را پیش از این دنبال می کردند عجیب بود. شاید از نظر جدول این دو دیدار بهترین موقعیت برای اسکوچیچ بود و البته گزینه های جانشین نیز از کیفیت بالایی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی برخوردارند. مهدی طارمی در دومین فصل حضور در پرسپولیس آقای گل و بهترین بازیکن لیگ شد.

مهدی طارمی پس از این ماجراها در تاریخ ۱۷ دی ماه به تیم باشگاهی الغرافه قطر پیوست و در آنجا نیز توانست افتخاراتی کسب کند ، سازمان لیگ ستارگان قطر فینالیست های بهترین گل فصل 2018-2019 لیگ ستارگان را اعلام کرد که گل مهدی طارمی با پیراهن الغرافه اکنون با گذشت یک روز با 62 درصد آراء پیشتاز است. یکی از جنجالیترین اتفاقات دوران ورزشی مهدی طارمی حضور در ریزهاسپور ترکیه و بازگشت به پرسپولیس محرومیتهای پس از آن بود. مهدی طارمی در فصل نقل و انتقالات ۹۵-۹۶ فوتبال ایران در حالی که با تیم پرسپولیس تهران به توافق رسیده بود به ناگهان با سفر به ترکیه با تیم ریزه اسپور ترکیه پیوست. مهدی طارمی در فصل 96-95 در جریان نقل و انتقالات فوتبال کشور با وجود اینکه با پرسپولیس تهران به نوافق رسیده بود به صورت ناگهانی به تیم باشگاهی ریزه اسپور ترکیه پیوست . فصل گذشته شاهد اعلام بعضی از این پنالتیها برای طارمی بودیم. فوق ستاره تیم ملی ایران در مصاحبه لایو خود در اینستاگرام برای اولین بار از پشت پرده عکس های خود با سحر قریشی گفت و اعلام کرد در یک رابطه جدید و به فکر ازدواج است.

In case you loved this short article and you would like to receive much more information about موزیک های مهدی طارمی (medad.io) kindly visit the webpage.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *