بیوگرافی مهدی طارمی: زندگی نامه مهدی طارمی و همسرش به همراه حواشی

در این دقیقه از بازی، کارلوس کیروش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصمیم گرفت مهدی طارمی را از زمین مسابقه بیرون ببرد و به جایش سردار آزمون را وارد زمین کند. تیم ملی فوتبال ایران روز سهشنبه ۲۷ سپتامبر در دومین دیدار خود در اردوی اتریش با گلزنی سردار آزمون به نتیجه مساوی یک بر یک مقابل سنگال، قهرمان آفریقا، دست یافت. سیر تا پیاز رابطه و ازدواج آنها را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید. دراگان اسکوچیچ در گفتوگویی با یکی از رسانههای اروپایی، بازیکنان ایرانی را از نظر تکنیک و قدرت بدنی بسیار خوب توصیف کرده و فقط از ضعف تاکتیکی آنها سخن گفته بود. این شایعه ها همواره پیرامون ستاره فوتبال ایران دیده می شود و هر روز یک گزینه برای مهدی طارمی بعنوان همسر معرفی می شود که البته داغ ترین آنها سحر قریشی بود که تصاویر و فیلم های مشترک آنها در چند سال گذشته این شایعه را بسیار تقویت کرده بود اما در نهایت سحر قریشی به سمت امیر تتلو رفت تا این داستان به پایان برسد اما این که در عالم واقعیت باید آن را کلا فراموش کنیم یا نه را زمان ثابت خواهد کرد اگر چه دیگر بعید است که شاهد ازدواج این دو نفر باشیم .

زوجی که فیلم خبرساز آن ها از گشت و گذار در قطر همین چند وقت پیش نقل محافل شده بود، به هر حال شاد میشد پیش بینی کرد که جنس طارمی و قریشی جور نیست و این طور که این روزنامه نوشته خانواده طارمی راضی به این وصلت نبودند، این ها همه در حالی است که فرض کنیم زوج نامبرده طارمی و قریشی باشند و نه کسان دیگر! حتی یکی از بچه ها که یادم نیست کدام بود به من گفت دیوونه بازی درنیاری چیپ بزنی. در شبکه های اجتماعی و بعضی از سایت گفته شده است که سحر قریشی ایرانی نیست و افغانستانی است که این خبر کذب است و سحر قریشی افغانی نیست. دیروز نفیسه روشن در کهنوج حاضر شد اما بـه دلایلی از حضور در میان مردم منع شد و این ماجرا باعث شد نفیسه روشن دست بـه افشاگری بزند. مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با پشت سر گذاشتن یک فصل موفقیت آمیز در این تیم توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر پرتغال را به دست بیاورد. اگرچه مسئولان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش تلاش کردهاند اختلاف نظر و دودستگی در تیم ملی را تکذیب کنند، ولی رفتار جنجالی مهدی طارمی هنگام خروج از زمین و دست ندادن با سردار آزمون، به آتش این شایعات دمیده است.

این سخن با واکنش های زیادی در فضای مجازی همراه بود. این فوتبالیست جوان مدتی هم با سحر قریشی بازیگر خوشگل اما پرحاشیه سینما هم روابطی پنهانی داشت اما در آخر از ان جایی معروف ها ازدواج نمیکنند و بیشتر روابطی کوتاه مدت دارند این دو سبیریتی هم جدا شدند. مهدی طارمی متولد ۲۷ تیرماه سال ۱۳۷۱ در شهر بوشهر و بازیکن فوتبال است. مهدی طارمی، فوتبالیست مطرح ایرانی متولد 27 تیر 1371 در بوشهر است.طارمی فوتبال را بصورت جدی از سال 1377 وقتی 6 ساله بود زیر نظر پدرش در مدرسه فوتبال صدا و سیما شروع کرد و در سال 1381 وارد تیم جوانان «برق بوشهر» شد.سپس در تیم «حیات بوشهر» بازی کرد و در سال 1384 به جوانان «باشگاه ایرانجوان» پیوست و سال 1387 وارد رده بزرگسالان این تیم شد.این ملی پوش ایرانی پورتو، فرزند آخر است و برادرش بنام محمد (بازیکن فوتبال) و یک خواهر هم دارد.او در محله ای به نام شغاب بوشهر به دنیا آمده است.از ابتدا پرسپولیسی بوده است اما خواهر و برادرش استقلالی هستند و در خاطره ای میگوید: هر وقت با استقلال بازی داریم، خواهر و برادرم می گویند امیدواریم پرسپولیس 2 گل و استقلال 3 گل بزند.طارمی نتوانست سربازی خود را در تیم نظامی فجر سپاسی بگذراند به همین دلیل سال 1391 او یک و نیم سال از خدمت اش را در پادگان نیروی دریایی بوشهر گذراند.

شایعه ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی فوتبالیست جنجالی ترین شایعه در مورد این بازیگر بود که توسط این دو نفر تکذیب شد .در حال حاضر مهمترین حرف و حدیثی که از سحر قریشی در فضای مجشازی دهان به دهان می چرخد رابطه سحر قریشی با امیر تتلو خواننده جنجالی است. تا بهمن سال 98 عکس هایی جنجالی از سحر قریشی در کنار مهدی طارمی منتشر شد. سحر قریشی مصاحبه های جنجالی زیادی دارد. در ادامه بیوگرافی و عکس های مهدی طارمی، اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را در تاپ ناز می خوانید. وی در تاریخ 19 فروردین 1394 و در حضور بیش از 100000 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران با به ثمررساندن تک گل بازی از روی نقطهٔ پنالتی با یک ضربهٔ چیپ مقابل النصر عربستان در مرحلهٔ گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2015 و خوشحالی خاص اش پس از گل، به یک قهرمان در بین تماشاگران پرسپولس بدل شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *